Restoran & Bar

Lezzetlerin zirvesi, keyif ve eğlencenin buluşma noktası

Modernity Hotel bünyesinde hizmet veren kafe-restoranımız Kış Bahçesi’nde, elegant, rafine lezzetlerin yanı sıra, “fast-food” kaçamaklarınızı doyumsuz ziyafetlere dönüştüren eşsiz bir mutfak bulacaksınız. Göze ve damağa hitap eden bu eşsiz deneyim öğünlerinizi günün en keyifli dakikalarına dönüştürmek için sizleri bekliyor.

Modernity Hotel,

Size sadece “yeni, farklı ve genç” bir otelde konaklamanın keyfini değil, kültürel değerleriyle geçmişimize, çağdaş ve modern kent dokusuyla geleceğe uzanan Eskişehir’i yakından tanıyıp bilmenin ayrıcalığını da yaşatacak. Modernity Hotel’deki konaklamanız sırasında kolayca ulaşabileceğiniz Solon’un Mezarı, Midas Anıtı, Küllüoba Höyüğü, Asar Kalesi, Doğanlı Kale; Yunus Emre, Cumhuriyet, Havacılık ve Lületaşı müzeleri; Osmanlı mimarisinin en seçkin örneklerini yansıtan Odunpazarı ve Zaimağa Konağı mutlaka görmeniz gereken yerlerden sadece bazıları. Dünyaca meşhur Porsuk Çayı’mızı ve sağlığınıza sağlık katacak “şifa kaynağı” kaplıcalarımızı da denemeyi unutmayın.

Rafine Zevkler İçin Özel Lezzetler...

Sıra dışı olanı denemek ve kendine özel lezzetler keşfetmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat. Her yerde, her zaman karşılaşabileceğiyle yetinmeyenler için enfes bir yol. Modernity Hotel’e gelenler aradıkları lezzeti bulacaklar. Belki de hiç beklemedikleri tatlarla karşılaşacaklar.

Modernity Hotel’de Rutinle yetinmeyenler için enfes bir tarifimiz var! Kış Bahçesi’nde şehrin en rafine lezzetleri yemek yeme deneyimini eşsiz bir etkinliğe dönüştürüyor.