• Modernity Hotel
  • Modernity Hotel
  • Modernity Hotel
  • Modernity Hotel
  • Modernity Hotel
  • Modernity Hotel
  • Modernity Hotel
  • Modernity Hotel
  • Modernity Hotel

Lezzetlerin zirvesi, keyif ve eğlencenin buluşma noktası

Modernity Hotel bünyesinde hizmet verecek kafe-restoranımız Kış Bahçesi’nde, dünya mutfaklarının benzersiz lezzetlerinin yanı sıra, “fast-food” kaçamaklarınızı doyumsuz ziyafetlere dönüştüren “restoran farkı”nı tadacak; Eskişehir’de ilk kez sunulan moleküler mutfak ile göz zevki ve lezzeti bir arada yaşayacaksınız. CLUB-MOODNIGHT’ta, profesyonel DJ’ler eşliğinde jazz’dan blues’a, pop’tan rock&roll’a dünya müziklerinin yanı sıra, yurt içi ve yurt dışı solist ve gruplardan dinleyeceğiniz “canlı performans”lar eşliğinde, müziğin ve dansın ritmiyle kendinizden geçeceksiniz.

Modernity Hotel,

Size sadece “yeni, farklı ve genç” bir otelde konaklamanın keyfini değil, kültürel değerleriyle geçmişimize, çağdaş ve modern kent dokusuyla geleceğe uzanan Eskişehir’i yakından tanıyıp bilmenin ayrıcalığını da yaşatacak. Modernity Hotel’deki konaklamanız sırasında kolayca ulaşabileceğiniz Solon’un Mezarı, Midas Anıtı, Küllüoba Höyüğü, Asar Kalesi, Doğanlı Kale; Yunus Emre, Cumhuriyet, Havacılık, ve Lületaşı müzeleri; Osmanlı mimarisinin en seçkin örneklerini yansıtan Odunpazarı ve Zaimağa Konağı mutlaka görmeniz gereken yerlerden sadece bazılarıdır. Dünyaca meşhur Porsuk Çayı’mızı ve sağlığınıza sağlık katacak “şifa kaynağı” kaplıcalarımızı da denemeyi unutmayın.

About Services
RAFİNE ZEVKLER İÇİN ÖZEL LEZZETLER...

Sıra dışı olanı denemek ve kendine özel lezzetler keşfetmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat. Her yerde, her zaman karşılaşabileceğiyle yetinmeyenler için enfes bir yol. Modernity Hotel’e gelenler aradıkları lezzeti bulacaklar. Belki de hiç beklemedikleri tatlarla karşılaşacaklar.

About Services
DÜNYA MUTFAĞININ EN SEÇKİN ÖRNEKLERİ

Burada her şey dünya kalitesinde. Yemekler de… Bu yüzden karşınıza gelecek tüm seçeneklerde gurme titizliğinde bir emeğin ve birikimin yansımalarını göreceksiniz. Dünyanın ünlü metropollerindeki beklenti ne ise burada da o beklentiyi karşılamak üzere yapılıyor tüm hazırlıklar. O motivasyonla ve anlayışla sunuluyor tüm lezzetler. Üstelik ülkemizin en doğal ve en taze mahsulleri kullanılarak…